12 shenjat e dashurisë së vërtetë – Lajmi.net
12 shenjat e dashurisë së vërtetë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:48, 16 May 2017
Dashuria është një ndjenjë e mahnitshme dhe e mrekullueshme.

Rënia në dashuri është një nga përvojat më emocionuese dhe më të dobishme në këtë planet, por mund të jetë edhe më e frikshme. Gjithmonë është frika e refuzimit.

Nganjëherë meshkujt janë shumë zor të lexueshëm. E dimë se gratë është e pamundur të kuptohen, por hiq më mirë janë edhe burrat. Shumica e kohës, ata mbajnë ndjenjat e tyre shumë mirë të fshehura.

Këtu keni 12 shenjat dhe sinjalet nëse doni të dini a ju do apo jo.

Ai vazhdimisht vështron sytë tuaj.

Ju falë tërë kohën.

Është gjithmonë i lumtur kur ju sheh.

Përdor fjalën “ne”.

Ai është real me ju.

Kënaqet kur bën gjërat që të pëlqejnë ty.

Do të mësojë gjithçka për ju.

Dëshiron t’ju mbrojë.

Ju befason pa arsye.

Jeton për t’ju bërë të qeshni.

Kënaqet kur përqafohet me ju.

Ai ju do.

Fjalët kyçe: 12 shenja, Dashuri

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan