12 forma të mrekullueshme të ishujve (Video) – Lajmi.net
12 forma të mrekullueshme të ishujve (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 15:16, 18 March 2017
A ju pëlqejnë ishujt? Po format unike të tyre? Nëse po, atëherë sigurisht se do t'i doni shumë këta ishuj që në mënyrë krejtësisht natyrale janë formuar në tokë, transmeton lajmi.net

Kjo është punë e natyrës dhe një rrugë e mrekullueshme për të ëndërruar veten në një tjetër destinacion, së paku për pak minuta.

Shijojeni! /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Forma, ishuj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion