11 zbulimet e vitit në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
11 zbulimet e vitit në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 17:34, 24 December 2017
Ka përfunduar faza e grupeve në Ligën e Kampionëve, me shortin që është tërhequr për 1/16,

Gjatë këtij sezoni të ri dhe sezonit tjetër që kemi lënë pas, disa lojtarë të rinj kanë impresionuar me paraqitjet e tyre.

UEFA ka bërë një artikull me 11 zbulimet e vitit në Ligën e Kampionëve.

11 zbulimet në Ligën e Kampionëve sipas UEFA-s janë:

Ederson (Benfica / Manchester City)

Nélson Semedo (Benfica / Barcelona), 24:

Davinson Sánchez (Tottenham), 21:

Niklas Süle (Bayern), 22:

Kieran Tierney (Celtic), 20:

Harry Winks (Tottenham), 21:

Talisca (Beşiktaş), 23:

Marco Asensio (Real Madrid), 21:

Kylian Mbappé (Monako / Paris), 19:

Timo Werner (Leipzig), 21:

Dimitri Oberlin (Basel), 20:

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO