11 vjeçarja bën chat me djem më të vjetër në internet, kur e zbulojnë prindërit, e… – Lajmi.net
11 vjeçarja bën chat me djem më të vjetër në internet, kur e zbulojnë prindërit, e…
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 16:00, 20 February 2018
Një 11 vjeçare kishte filluar prej kohësh të bisedojë me djem në moshë më të rritur në internet.

Prindërit e saj fatkeqësisht nuk kishin ide se për çfarë bëhej fjalë në internet, gjithashtu as se çfarë bënte vajza e tyre, shkruan lajmi.net

Në momentin që e zbuluan, reagimi i tyre ishte i menjëhershëm. Babai e ftoi këshilluesen për familje dhe menjëherë nisi seancën e ‘qetësimit’ të situatës.

Se çfarë ndodhi më tej, shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 11 vjeçarja, djem të rritur

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown