11 sendet më të pazakonta që u janë gjetur femrave në vaginë, nga lëpirëset deri tek kufjet – Lajmi.net
11 sendet më të pazakonta që u janë gjetur femrave në vaginë, nga lëpirëset deri tek kufjet
Autori: Lajmi.net Lifestyle 16:46, 10 January 2018
Ky mund të jetë artikulli më i çuditshëm që kemi parë ndonjëherë, mirëpo mjekët gjinekolog duket se kanë vendosur të tregojnë disa të fshehta të profesionit të tyre.

Daily Mail ka publikuar një listë të gjërave që mjekët kanë gjetur në vaginën të femrave përgjatë këtij viti që po lëmë pas.

1 – Sapun aromatik

2 – Deodorant

3 – Kapak shisheje alumini

4 – Unazë penisi

5 – Top silikoni

6 – Dritë biçiklete

7 – Kufje

8 – Peshqirë

9 – Para dhe telefon

10 – Qiri

11 – Lëpirëse

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball