11 gjëra që duhet ti dini para se të takoni një femër me gjoks të vogël – Lajmi.net
11 gjëra që duhet ti dini para se të takoni një femër me gjoks të vogël
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:59, 11 June 2018
Shpesh takimet me femra me gjoks të vogël shkojnë keq dhe nuk përfundojnë ashtu siç keni menduar, kjo për shkak se në natyrën e mashkullit femrat me gjoks të madh janë më të bukura.

Këto gjëra duhet ti dini kur dilni në takim me një femër që ka gjoks të vogël:

1. Ju lutemi të jeni një person i guximshëm.
2. Madhësia e sytjena do të jetë një mister për ju.
3. Po, gjokset e vogla mund të duken ndonjëherë më të mëdha .
4. Kurrë mos lejoni që sytë tuaj të sillen rreth gjoksit të saj
5. Të brendshme mund të jenë super sexy.
6. Ndjehuni të lirë për të dalë në mënyrë të rastësishme në bisedë sa shumë e doni gjoksin e saj.
7. Por ne i duam me të vërtetë.
8. Pra, kurrë nuk kërkoni nëse ne kemi menduar për marrjen e një punë që ka të bëj me gjoksin.
9. Mos provoni kurrë t’i bleni të brendshme (kjo sigurisht pas shumë takimeve)
10. Gjoksi i saj ka nevojë për vëmendje, ju e dini.
11. Fundjavët nuk janë ndërtuar për të qëndruar me jelekë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO