100 vite fitnes në 100 sekonda (Video) – Lajmi.net
100 vite fitnes në 100 sekonda (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 17:44, 2 August 2017
Si kanë ndryshuar ushtrimet përgjatë një shekulli tek gratë?

Cilin prej tyre e praktikoni ju sot?

Padyshim se fitnesi mbetet i pazëvendësueshëm për një shëndet të mirë trupor dhe mendor, shkruan lajmi.net

Shikoni videon për të parë dallimet në dhjetë dekada jete. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 100 vite, fitnes, gra

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2