100 mijë euro për Epopenë e UÇK-së – Lajmi.net
100 mijë euro për Epopenë e UÇK-së
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 15:28, 13 February 2018
Qeveria ka ndarë 100 mijë euro për shënimin e Epopes së UÇK-së e cila mbahet më 5, 6 dhe 7 mars.

Ky manifestim do të mbahet nën patronatin e Qeverisë se Kosovës.

Mjetet janë ndarë  nga kategoria ekonomike e rezervës./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball