10 veturat më të bukura SUV të vitit 2017 (Foto) – Lajmi.net
10 veturat më të bukura SUV të vitit 2017 (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 11:38, 18 May 2017
Vitet e fundit veturat e segmentit SUV kanë hyrë edhe më fuqishëm në treg.

Këto vetura të mëdha karakterizohen me bukuri, shpejtësi, komoditet, si dhe janë të përshtatshme për çfarëdo lloj rruge.

Më poshtë mund të shihni 10 veturat më të bukura SUV të vitit 2017./Lajmi.net/

Acura MDX

111

Alfa Romeo Stelvio

111

Infiniti QX70

2017-infiniti-qx70-limited-679x453

Jaguar F-Pace

111

Land Rover Range Rover Sport

111

Maserati Levante

2017-maserati-levante-679x382

Mazda CX-9

2017-mazda-cx-9-679x453

Mercedes-AMG GLC 63

111

Toyota C-HR

2018-toyota-c-hr-1-679x453

Volvo XC90

2017-volvo-xc90-679x453

Fjalët kyçe: 2017, suv, veturat e bukura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush