10 veturat me interierin më të mirë për vitin 2017 (Foto) – Lajmi.net
10 veturat me interierin më të mirë për vitin 2017 (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 12:30, 19 April 2017
Kur shihni një veturë në rrugë, është pjesa e jashtme që merr vëmendjen tuaj, por shoferi dhe pasagjerët janë ata që shijojnë pamjen e interierit të një veture.

Express sjell në vazhdim 10 veturat me interierin më të mirë për vitin 2017 të cilat janë përzgjedhur nga WardsAuto.

 

Alfa Romeo Giulia

Bentley Bentayga

Buick LaCrosse

Honda CR-V

Lexus LC 500

Lincoln Continental

Maserati Levante

Mazda CX-9

Mini Countryman

Subaru Impreza

Fjalët kyçe: interier, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3