10 ushtrimet që jeni duke i bërë gabim – Lajmi.net
10 ushtrimet që jeni duke i bërë gabim
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 11:41, 8 April 2018
Të gjithë gabojmë gjatë ushtrimeve.

Shpesh nuk e dimë siç duhet bërë ato, e shpesh herë të tjera nuk i bëjmë të saktat, shkruan lajmi.net

Dhe nuk ka asgjë më të dëmshme se sa të bësh ushtrimet në mënyrë të gabuar!

Shikoni këtë përmbledhje të gabimeve shumë të zakonshme për të shmangur dëmtimin e trupit tuaj.

Kujdesuni për veten dhe punoni me mençuri. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 10 ushtrime, gabim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush