10 titujt e La Ligas që u vendosën në xhiron e fundit (VIDEO) – Lajmi.net
10 titujt e La Ligas që u vendosën në xhiron e fundit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:36, 19 May 2017
Vëmendja e futbolldashësve këtë fundjavë do të jetë në Spanjë.

Të dielën duke filluar nga ora 20:00, Real Madrid dhe Barcelona zhvillojnë ndeshjet vendimtare për titull.

Mbretërit kanë nevojë vetëm për një barazim në udhëtim te Malaga për t’u shpallur kampion në La Liga, ndërsa Barcelona që pret në ‘Camp Nou’ Eibarin, shpreson që Reali të humbas në ndeshjen e fundit të sezonit.

Në linkun e mëposhtëm mund të shikoni 10 titujt që janë vendosur në xhiron e fundit.

Kliko KËTU

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy