10 stilet e flokëve më të përdorura nga femrat në vitin 2017 – Lajmi.net
10 stilet e flokëve më të përdorura nga femrat në vitin 2017
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 18:34, 1 January 2018
Stile të ndryshme, shkurtime, dhe ngjyrat e ndezura janë tendenca që kanë përcaktuar vitin 2017 sa i përket flokëve të femrave.

Ne kemi bërë një listë drejtuese e tendencave më të mëdha të flokëve të vitit, shkruan lajmi.net.

Këtu kemi 10 stilet dhe ngjyrat që përcaktojnë 2017. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 2017, Femrat, Flokët, Stile

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush