10 problemet psikologjike që vijnë nga gabimet e prindërve (Video) – Lajmi.net
10 problemet psikologjike që vijnë nga gabimet e prindërve (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 20:05, 16 July 2017
Sipas psikologëve, arsyet e problemeve psikologjike të fëmijëve vijnë nga emocionet e fëmijërisë.

Ju duhet ta dini se ankthi dhe stresi mund të shkaktohet edhe nga gabimet e prindërve, shkruan lajmi.net

Ka shumë njerëz të cilët jetojnë duke u drejtuar nga sjellja e gabuar e nënës dhe babait.

Shikoni videon më poshtë për të kuptuar sjelljet e gabuar të prindërve me juve. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: gabimet e prinderve

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble