10 pajisjet e dështuara Android (Foto) – Lajmi.net
10 pajisjet e dështuara Android (Foto)
Autori: Lajmi.net Teknologji 17:06, 16 May 2017
Ka shumë telefona Android ose tableta që duken shumë mirë në koncept, ose kur dëgjon për to, por ky iluzion shembet menjëherë sa i merrni ato në duart tuaja, njofton PCWorld.al.

Me kaq shumë prodhues që po provojnë kaq shumë trike për t’u bërë pjesë e konkurrencës, ju e keni të garantuar që të ketë ndonjë debutim të dështuar.

MOTOROLA XOOM 4G LTE

botched-launches-xoom-100706143-orig

LG WATCH URBANE 2

botched-launches-watch-urbane-2-100706145-orig

SAMSUNG GALAXY NOTE 7

samsung-galaxy-note-7-aa-autom3otices-ryan-vergara-16-of-23-840x561

GOOGLE NEXUS 4

botched-launches-nexus-4-100706149-orig

MOTOROLA DROID BIONIC

botched-launches-droid-bionic-100706150-orig

HTC FIRST

botched-launches-htc-first-100706151-orig

SAMSUNG GALAXY TAB 7.0

botched-launches-galaxy-tab-7-0-100706155-orig

LG G5

botched-launches-lg-g5-100706158-orig

GALAXY NEXUS LTE

11111111111111

AMAZON FIRE

botched-launches-fire-phone-100706160-orig

Fjalët kyçe: Android, e deshtuara, pajisje

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master