10 milionë klikime për Capital T (Video) – Lajmi.net
10 milionë klikime për Capital T (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:54, 17 July 2017
Njëra ndër këngët më të suksesshme të këtij viti, padyshim që mund të cilësohet edhe kënga 'Pse po ma lun lojen' nga reperi Capital T.

E publikuar në muajin maj, kënga ka mbledhur plot 10 milionë klikime në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net.

Por, nuk duhet lënë pas edhe suksesin e projektit tjetër nga Capitali, e që është “Hatixhe” në bashkëpunim me Mixey.

Kjo e fundit, në më pak se një muaj ka marrë mbi 7 milionë klikime dhe po vazhdon të jetë hit. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush