10 mënyra të thjeshta si të dekoroni flokët – Lajmi.net
10 mënyra të thjeshta si të dekoroni flokët
Autori: Lajmi.net GenderLifestyle 21:10, 29 March 2016
A jeni të gjithë dakord se kapëset e vogla me flutura janë ende në modë, pavarësisht faktit se i keni përdorur në shkollën fillore?

Në ditët e sotme, vajzat nga njëzet vjeç preferojnë të nxjerrin në pah pamjen e tyre duke shfrytëzuar elemente dekori për flokët. Dëshironi disa ide se si të mund të riktheni në modë dhe të dukeni këndshëm me aksesorët e fëmijërisë apo adoleshencës? Hidhini një sy galerisë, ju paraqesim 10 mënyra se si mund t’i shfrytëzoni aksesorët tuaj:

gallery-1458742762-screen-shot-2016-03-23-at-1018

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble