10 makinat më të shpejta të policisë në SHBA (Foto) – Lajmi.net
10 makinat më të shpejta të policisë në SHBA (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 19:52, 16 May 2017
Çdo ditë, miliona drejtues automjetesh përreth globit çarkullojnë me dijeninë se policia monitoron e patrullon rrugët.

Por edhe përse mendohet se makinat e policisë janë të prodhimeve standarde të kompanive të ndryshme, kjo nuk është plotësisht e vërtetë.

Përkundrazi, një pjesë e tyre janë ndërtuar me pjesë speciale për t’i bërë më rezistente dhe më të shpejta.

Më poshtë janë renditur edhe 10 llojet e makinave më të mira e më të shpejta të përdorura nga policia amerikane. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan