10 gjërat që bëjnë meshkujt kur masturbojnë – Lajmi.net
10 gjërat që bëjnë meshkujt kur masturbojnë
Autori: Lajmi.net LoveSex 17:18, 30 October 2017
Jemi në vitin 2017-të por ende për shumë persona, të folurit rreth seksit përbën temë tabu.

Megjithatë shumë femra dhe meshkuj zgjedhin mënyrën e vetëkënaqësisë, pavarësisht se nuk flasin haptas për të. Përhapja e shpejtë e internetit, por, dhe e rrjeteve sociale shkaktoi rritjen e numrit të personave që masturbohen dhe nëse ka diçka ku çdo mashkull është ekspert, është masturbimi.

EliteDaily i ka kushtuar një artikull kësaj teme lidhur me 10 gjërat që bëjnë meshkujt kur masturbohen dhe juve ua sjell intv.al

1-Ndërrojnë faqet e pornove sikur të ishin kanale televizive

2-Ngrijn fare kur dëgjojnë ndonjë zhurmë nga frika se mos i kapin duke u masturbuar

3-Vazhdojnë të masturbohen edhe kur mouse-in e kompjuterit e kanë kapur me dorën e majtë ose të djathtë sepse njërën e kanë të zënë

4-Kontrollojnë herë pas volumin e kompjuterit dhe sigurohet që të jetë “mute” ose kufjet të jenë në rregull

5-Vrasin mendjen nëse duhet të përdorin lubrifikantë ose jo

6-Shfletojnë e shikojnë çdo video porno të mundshme në portalin ku ndodhen

7-Mundohen të përdorin ndonjë aksesor tjetër, por zakonisht përdorin vetëm dorën

8-Çuditen me atë që ndodhi sepse ju duket sikur janë zgjuar nga një ëndërr

9-Vrapojnë për në banjo që mos të lejnë asnjë “shenjë” para kompjuterit ose në krevat

10-Mundohen t’i ruajnë videot apo portalet ku janë futur për të parë porno në mënyrë që të ndjejnë të njejtën kënaqësi sërish.

Fjalët kyçe: Meshkujt

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy