10 gjërat që bëjnë meshkujt kur masturbojnë – Lajmi.net
10 gjërat që bëjnë meshkujt kur masturbojnë
Autori: Lajmi.net LoveSex 17:18, 30 October 2017
Jemi në vitin 2017-të por ende për shumë persona, të folurit rreth seksit përbën temë tabu.

Megjithatë shumë femra dhe meshkuj zgjedhin mënyrën e vetëkënaqësisë, pavarësisht se nuk flasin haptas për të. Përhapja e shpejtë e internetit, por, dhe e rrjeteve sociale shkaktoi rritjen e numrit të personave që masturbohen dhe nëse ka diçka ku çdo mashkull është ekspert, është masturbimi.

EliteDaily i ka kushtuar një artikull kësaj teme lidhur me 10 gjërat që bëjnë meshkujt kur masturbohen dhe juve ua sjell intv.al

1-Ndërrojnë faqet e pornove sikur të ishin kanale televizive

2-Ngrijn fare kur dëgjojnë ndonjë zhurmë nga frika se mos i kapin duke u masturbuar

3-Vazhdojnë të masturbohen edhe kur mouse-in e kompjuterit e kanë kapur me dorën e majtë ose të djathtë sepse njërën e kanë të zënë

4-Kontrollojnë herë pas volumin e kompjuterit dhe sigurohet që të jetë “mute” ose kufjet të jenë në rregull

5-Vrasin mendjen nëse duhet të përdorin lubrifikantë ose jo

6-Shfletojnë e shikojnë çdo video porno të mundshme në portalin ku ndodhen

7-Mundohen të përdorin ndonjë aksesor tjetër, por zakonisht përdorin vetëm dorën

8-Çuditen me atë që ndodhi sepse ju duket sikur janë zgjuar nga një ëndërr

9-Vrapojnë për në banjo që mos të lejnë asnjë “shenjë” para kompjuterit ose në krevat

10-Mundohen t’i ruajnë videot apo portalet ku janë futur për të parë porno në mënyrë që të ndjejnë të njejtën kënaqësi sërish.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO