10 gjëra që ju bëjnë jotërheqës – Lajmi.net
10 gjëra që ju bëjnë jotërheqës
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 11:23, 24 March 2018
Christian Dior dikur ka thënë: “Thjeshtësia, shija e mirë dhe mirëmbajtja e vetës janë tre bazat e veshjes së mirë dhe këto nuk kushtojnë para”.

 

Disa prej nesh priremi të harrojmë për të tretën, gjë që e nënvlerëson vlerën e dy të parëve. Shumica mund të pajtohen me situatën kur një imazh i bukur i krijuar nga këpucët tuaja të reja prishet nga tiketa e çmimit që keni harruar t’ia hiqni.

Ne ju tregojmë 10 gjëra të vogla në lidhje me pamjen tuaj, që mund të lënë përshtypje të keqe.

Rrobat me ngjyrë të zbehur

Rrobat jo sa duhet të bardha

Mëngët e përvjelur në mënyrë mospërfillëse

Pantallonat Harem

Zbokthi në rroba

Aksesorë të tepruar

Mjekra e çrregullt

Pantallonat e varura

Grimi joadekuat

Gjërat e vogla

Fjalët kyçe: jotërheqës

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown