10 çiftet më të çuditshëm që nuk do të besoni se ekzistojnë në këtë botë! – Lajmi.net
10 çiftet më të çuditshëm që nuk do të besoni se ekzistojnë në këtë botë!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:07, 4 February 2018
Kot nuk kanë thënë se "Dashuria është e verbër"!

Këtu i kemi dhjetë çiftet më të çuditshme që nuk do t’a besoni se ekzistonjë në të vërtetë, transmeton lajmi.net.

Hidhni një sy këtyre fotove dhe do të habiteni edhe u me këto çifte.

Sultan Kosen dhe MerveDibo

Ahmed Muhamed Dore dhe Safia Abdulleh

Joelison dhe Evem

Maria, Pali dhe Pjetri

Amy Wolfe

Sanele dhe Helen

Liu Ye dhe Liu Ye

Mangli dhe Sheru

Jayla Cooper dhe Jose Griggs

Verne Troyer dhe Genevieve Gallen

 

 

Fjalët kyçe: çifte

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2