​Sadiku e Xhaka të ‘çmendur’ pas këngëtares shqiptare (FOTO) – Lajmi.net
​Sadiku e Xhaka të ‘çmendur’ pas këngëtares shqiptare (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 8:47, 20 April 2017
Në miqësoren e fundit të kombëtares ndaj Bosnjës, Armando Sadiku pati një tifoze të veçantë në shkallët e stadiumit të Elbasanit.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Daniela Kamberi e njohur si Fibi e cila u përfol për një lidhje të mundshme me sulmuesin nga Elbasani.

Bukuroshja e njohur nuk e ka mohuar asnjëherë lidhjen e mundshme me sulmuesin shqiptar, por dhe nuk i kanë aprovuar zërat.

Fakti është që Sadiku vijon të jetë shumë aktiv në profilin e Fibit në Instagram, duke i pëlqyer shpesh herë fotot e saj.

Madje dhe një tjetër lojtar i kombëtares Taulant Xhaka është shpesh herë aktiv duke i pëlqyer foto të ndryshme seksi që hedh këngëtarja.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball