​Gjashtë kombëtaret që kanë siguruar pjesëmarrjen në Kupën e Botës (FOTO) – Lajmi.net
​Gjashtë kombëtaret që kanë siguruar pjesëmarrjen në Kupën e Botës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 23:49, 3 September 2017
Gjashtë kombëtare kanë siguruar pjesëmarrjen në Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

Kanë filluar të mësohen emrat e kombëtarëve të para që kanë siguruar Kampionatin Botëror.

Tashmë gjashtë kombëtare kanë siguruar një gjë të tillë.

E para nga Evropa që e ka bërë, është Belgjika, pastaj Brazili, Irani, Japonia dhe Meksika. Rusia pjesëmarrjen e ka të siguruar si organizatore e këtij evenimenti./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: kupa e botes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Pro Kicker Frenzy